Jsme rádi, že se jste se dostali až sem.

Podpořit nás můžete finančním částkou na účet 5555822/5500.

Více jak 13 let zajišťujeme osobní asistenci seniorům v jejich domácím prostředí. V našem komunitním centru naopak umožňujeme zapojení aktivních seniorů do sportovních, edukačních i zábavních aktivit. Myslíme i na pečující a v rámci několika projektů jsme oporou i pro ně, a to díky multidisciplinárnímu týmu odborníků.
Váš příspěvek nám pomůže tyto aktivity rozšiřovat.
Děkujeme.
 
Připravujeme také Počítačovou akademii pro seniory. Zde se naučí ovládat tablet a chytrý telefon.
V době, kdy je kontakt zúžen jenom na on-line komunikaci, je nezbytné umět pracovat s počítačem a pohybovat se v internetovém prostředí.
Děkujeme za Váš příspěvek!
 
Podpořit nás můžete také přes aplikaci Givt nákupem na Vašem oblíbeném e-shopu.
 
Logo FairShop
Pomoci nám můžete i svým nákupem.
Na FairShop se rozhodnete pro produkt, který potřebujete. Třeba roušky. Jako organizaci, kterou chcete podpořit, zvolíte A DOMA. Zaplatíte, a je to. Jsme jednou z organizací, kterou FairShop podporuje. Část peněz z každého nákupu jde na podporu lidí s chronickým duševním onemocněním.
Logo givt

Čas Vánoc se blíží a vyvstává otázka, jak letos s nákupem dárků. Většina z nich proběhne s největší pravděpodobností přes e-shopy. Radost z dárků můžete mít hned dvakrát. Když totiž nakoupíte přes aplikaci GIVT, část peněz může podpořit i naši organizaci. A přitom nezaplatíte ani o korunu navíc.  Nebo si můžete GIVT instalovat do prohlížeče, a vše udělá za Vás.

Jak na GIVT

Děkujeme za podporu

Milan Zachariáš

Naši podporovatelé

akční tisk
Tesco nadační fond
Logo Evropská Unie - Zaměstnanost
Logo Revolt