AktualityJak se nesesypat z péče o blízkého aneb První pomoc pečujícím

2. 10. 2023

Pomáháte svým blízkým splnit jejich přání zůstat po zbytek života v domácím prostředí? Jste na začátku a rozhodujete se, jak pomoc zajistit? Víte, na jakou finanční podporu máte nárok? Dovedete si představit, co Vás čeká po propuštění Vašeho blízkého z nemocnice nebo léčebny dlouhodobě nemocných? Zaskočí Vás jejich nepřiměřené reakce? Ztrácí zájem o své koníčky? Dochází u nich ke změnám nálady a chování, uzavírají se do sebe? Mají problémy s udržováním chodu domácnosti? Vrací se neustále do minulosti?

Jestliže jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, tak právě následující setkání právě Vám.

Beseda se uskuteční 2. 11.2023 od 16:00 hodin, na adrese Burešova 1151/12, 182 00 Praha 8, v Centru aktivizačních programů (CAP) v organizaci Sociální a ošetřovatelské služby Praha 8, I. patro zasedací místnost.

Účastníci setkání získají nejen informace, ale mohou si domluvit individuální schůzky v domácím prostředí.  Pod vedením Rodinného průvodce a ve spolupráci s multidisciplinárním týmem odborníků /ergoterapeut, právník, nutriční terapeut, fyzioterapeut, sociální pracovník, psychoterapeut, klinický farmaceut, trenér paměti a další/ získají pomoc a skutečnou podporu při řešení péče o blízké.

Projekt První pomoc pečujícím reg. č.: CZ.03.02.02/00/22_014/0000441 realizuje organizace A DOMA z. s.  a je spolufinancován Evropskou Unií z Operačního programu Zaměstnanost plus a státního rozpočtu ČR. Díky této dotaci je setkání pro účastníky ZDARMA.

Kapacita je omezena, proto je na akci nutná registrace.

Každá problematická situace má své řešení. Neváhejte se přihlásit a to prostřednictvím:

telefonu 702 031 753

na formuláři – zde